Ikona Bieżące Wsparcie Prawno-Podatkowe

Skomplikowanie otoczenia prawnego i podatkowego, w jakim funkcjonuje współczesne przedsiębiorstwo wymaga codziennego monitorowania konsekwencji prawnych i podatkowych planowanych i realizowanych działań biznesowych.

Wybór określonego sposobu działania (np. przeprowadzenia transakcji handlowej) może implikować zróżnicowane skutki prawne jak i podatkowe.

Wspieramy klientów w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego, co pozwala klientom skupić się nad efektywnym rozwojem ich biznesu.
Nie działamy schematycznie, poszukujemy rozwiązań dopasowanych do klienta i jego działalności.
Łączymy klasyczny profesjonalizm prawniczy z elastycznym podejściem i wykorzystaniem nowoczesnych technik informatycznych.

DORADZTWO PRAWNE

Doradzamy w szczególności w zakresie prawa spółek handlowych, prawa pracy, umów. Prowadzimy negocjacje oraz spory sądowe. Zajmujemy się prawem autorskim oraz prawem własności przemysłowej. Specjalizujemy się w problematyce RODO.  Realizujemy audyty prawne, dzięki którym w efektywny sposób wspieramy naszych Klientów w dostosowaniu się do zmieniających się realiów prawnych i biznesowych.

Pomagamy przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej – wspieramy klientów w wyborze optymalnej formy prowadzenia biznesu oraz uczestniczymy w budowaniu strategii planowanego przedsięwzięcia gospodarczego – z perspektywy prawnej i podatkowej.

DORADZTWO PODATKOWE

Doradzamy w zakresie pojawiających się na co dzień problemów i wątpliwości podatkowych – przede wszystkim w odniesieniu do podatku dochodowego, podatku od towarów i usług oraz podatku od czynności cywilnoprawnych.

Przeprowadzamy audyty podatkowe, pomagając zidentyfikować ryzyka i zagrożenia dotychczas stosowanej metodologii rozliczeń podatkowych, ustalić i usunąć błędy czy inne uchybienia, ale także wskazać tańsze i efektywniejsze metody rozliczeń. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie skuteczności i sprawności działania Klienta przy możliwie najwyższym poziomie bezpieczeństwa prawnego.

Jak się z Nami skontaktować?

Gardens Tax & Legal
Wilk Latkowski Łokaj
Doradcy Podatkowi i Radcowie
Prawni Sp. p.

Nasze strony

Formularz kontaktowy